مزایای استفاده از کمپرسورهای آریا کمپرسور

مزایای استفاده از کمپرسورهای آریا کمپرسور

کمپرسورهای آریا کمپرسور متناسب با محصول تولیدی هر صنف  و متناسب با شرایط سایت کارگاهی طراحی و ساخت می گردد.

آریا کمپرسور تبریز با دنبال کردن مطالب فناوری نوآورانه و تحقیق و توسعه، راه حلهایی را جهت کاهش هزینه انرژی به مشتریان خود ارائه می نماید. این شرکت محصولاتی را به مشتریان خود ارائه می نماید که ایمن- کارآمد- اقتصادی و با کیفیت بالا باشد و همچنین با ارائه خدمات قبل از فروش و بعد از فروش در تلاش برای راضی کردن مشتریان خود می باشد. سیستم تابلو برق کمپرسور به صورت ستاره مثلث شروع بکار می کند.

کمپرسور اسکرو (کمپرسور باد) با توان ۷٫۵ تا ۴۰۰ کیلووات می باشد و با ظرفیت هوادهی ۱ تا ۶۵ مترمکعب بر دقیقه و همچنین در فشارهای ۵ تا ۱۳ بار طراحی شده اند . کاناپه های هر دستگاه متناسب با ظرفیت و صنعت مورد استفاده طراحی می گردد و همچنین طراحی کمپرسور اسکرو اویل اینجکت به صورتی انجام گرفته است که دسترسی به تمامی قطعات و سرویسهای اولیه و تعمیرات به راحتی انجام گیرد. و سعی گردیده است که لرزش دستگاه به حداقل ترین حد ممکن برسد. در داخل سطوح کابین ها اسفنج هایی قرار داده شده است که سرو صدا را به حداقل برساند.

معمولا در کمپرسورهای باد ظرفیت بالا، از اینورتر جهت هدایت استفاده می گردد و همچنین فن ها با توان قوی تر و رادیات جهت خنک کاری هوا و روغن استفاده می گردد.

لوازم سرویس شامل فیلترها و روغن از ۱۰۰۰ ساعت کارکرد باید مورد تعویض قرار بگیرد. فیلتر هوا در یک قابی قرار گرفته است که به راحتی قابل تعویض است. فیلتر هوا از ورورد گرد و غبار و ذرات به داخل هواساز جلوگیری می کند.

برای جداسازی هوا و روغن در مرحله اولیه در داخل کمپرسور باد رسیوری قرار می گیرد که با برخورد هوا با فیلتر سپراتور روغن از هوا جدا می گردد.

در کمپرسور های هوای فشرده اسکرو، واحد هواساز و الکتروموتور از طریق سیستم انتقال قدرت کوپل مستقیم یا تسمه به همدیگر وصل می شوند. و نصب آنلودر بر روی واحد هواساز سبب کاهش هوای محیط شده و مراحل فشرده سازی را انجام می دهد.

بعد از این مرحله هوا جهت مصرف پس از گذشتن از تجهیزات (جهت تنظیم فشار کاری و گرفتن روغن و رطوبت اضافی) به مصرف کننده ها ارسال می گردد و روغن پس از خنکاری به مدار بر می گردد.

کمپرسور هوای فشرده توسط افراد متخصص و مجرب قابل استفاده ی مطمن تر است. ایجاد تغییرات و یا انجام تنظیمات باید با تایید سازنده دستگاه باشد. حذف یا دستکاری وسایل ایمنی، نقص استاندار محسوب می شود و مسولیت تولید کننده را در مورد خسارتهای احتمالی برطرف می کند.

رسیور دو مرحله ای:

رسیورهای شرکت آریا کمپرسور دو مرحله ای می باشد که طراحی نوین و تکنولوژی انحصاری این شرکت می باشد. مزایای این طراحی عاری شدن قابل توجه روغن از هوا و همچنین به دلیل زیاد بودن سطح در مرحله خوابیده خنک کاری روغن بهتر انجام شده و در نهایت روغنی که به واحد هواساز (به مدار) برمیگیرد دمای کمتری داشته و کمپرسور مشکل گرمایش نداشه باشد.

بعد از فشرده شدن هوا در واحد هواساز جهت جداسازی روغن و هوا، هوای فشرده شده به رسیور برمیگردد و در مرحله اول، روغن اضافی تاحدودی در قسمت خوابیده ته نشین شده و در مرحله ی دوم است که با فیلتر سپراتور تماس دارد. همچنین به دلیل زیاد بودن سطح در مرحله اول خنک کاری روغن بهتر انجام شده و پس از آن به رادیاتور جهت خنک کاری بیشتر منتقل شده و در نهایت به مدار برمیگردد.

 

 

 

 

مزایای استفاده از کمپرسورهای آریا کمپرسور

مزایای استفاده از کمپرسورهای آریا کمپرسور

کمپرسور هوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *