تاریخچه شرکت آریا کمپرسور تبریز

۱۳۷۹

 

شرکت آریا کمپرسور تبریز از اواخر سال 79 در زمینه تولید قطعات یدکی کمپرسور از قبیل روتور CV160و CV250و دنده های کمپرسورهای معدنی ٬ رگلاتور ٬ کلید یکطرفه ٬سوپاپ اطمینان با مارک TSTو ابزارهای DP7Gفعالیت خود را آغاز نموده و از همان ابتدا کیفیت محصول را سرلوحه کار خود قرار داده است به نحوی که آوازه مطلوبیت قطعات و درخواست آنها حتی تا کنون که دیگر شرکت قطعات فوق را تولید نمی کند ادامه دارد.

۱۳۸۰

 

از اواخر سال 80 شرکت آریا کمپرسور تبریز با خرید ماشین آلات ورق کاری و آموزش دوره ای آن شروع به ساخت کاناپه و بدنه برای دستگاههای مختلف ، مخصوصا کمپرسورهای صنعتی نموده است.

۱۳۸۲

 

با گذشت زمان و با شناخت بازار در صدد تولید کمپرسور برآمدیم و با کمپرسورهای پیستونی برای ظرفیتهای 2000-250 لیتر شروع کردیم . تا اواخر سال 82 تولید و مونتاژ بر همین روال ادامه داشت

آریا کمپرسور

۱۳۸۳

 

تا اینکه پس از کسب مهارت و آموزش دوره های تکمیلی لازم و شناخت نیاز بازار مونتاژ کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت (oil inject) صنعتی ٬ جایگزین کمپرسورهای پیستونی گردید و اولین نمونه با طراحی انحصاری شرکت آریا کمپرسور از نظر فنی و تکنولوژی در شهریور ماه سال 83 وارد نمایشگاه بین المللی تبریز شد ٬ مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته و در همان نمایشگاه فروخته شد.

۱۳۸۶

 

برای تکمیل سفارشات مشتریان تا اواخر سال 85 تجهیزات جانبی از قبیل مخزن ٬ تله آبگیر و درایر جذبی از تولیدکنندگان داخلی خرید می شد اما از اوایل سال 86 و با توسعه خط تولید و از همه مهمتر برای سرعت در کار و اطمینان از کیفیت و سهولت تامین نیاز مشتریان محترم مخازن و تجهیزات جانبی نیز توسط خود شرکت آریا کمپرسور تولید شد .

۱۳۹۶

 

برای تکمیل خط کامل هوای فشرده ٬ تنها درایر تبریدی و میکروفیلترها بودند که از کشورهای خارجی وارد می شدند. از اواخر سال 86 شرکت آریا کمپرسور تبریز پس از مطالعات و تحقیقات فراوان اقدام به حرکت عظیمی جهت تولید درایر تبریدی کرده و هم اکنون به یاری خداوند متعال این دستگاه نیز در شرکت آریا کمپرسور تبریز تولید می شود که تکنولوژی مطرح و قابل قبولی را به خود اختصاص داده است و هم اکنون پرسنل شرکت آریا کمپرسور تبریز با مهارتهای خاص و کوله بار تجربه و عشق خدمت رسانی به صنعتگران کشور عزیزمان و با امکان تولید تمام تجهیزات هوای فشرده آماده همکاری می باشد.

سخن مدیر عامل

به نام خالق بی همتا

تغییر نگرش مدیریت بازاریابی هر شرکت و سازمانی نسبت به مشتری باعث شده است که مشتری در ردیف اول اهمیت قرار گیرد.در سالهای نه چندان دور نگرش شرکتها ابتدا از درون شرکت و یا سازمان خود به طرف بیرون شکل گرفته بود که این امر سبب می شد مشتری در ردیف آخر اهمیت قرار گیرد چرا که منافع سازمان ، سود شرکت یا سازمان و سود سهامداران شرکت در اولویت اهداف قرار داشت و شرکت و سازمانها خط مشی تولیدات و اهداف خود را بیشتر به طرف افزایش سود سهامداران سوق داده بودند.

اما در جهان امروز که مرزهای تجاری و اطلاعات و تکنولوژی برداشته شده است شرکتها و سازمانها نگرش خود را از بیرون به درون سازمان تغییر داده و مشتری را در اولویت اهداف خود تعریف کرده اند که این نشانگر اهمیت مشتری است.

در هر سازمانی خواسته مشتری و آنچه که او از کالای خریداری شده خود انتظار دارد ، سرلوحه کار قرار گیرد مطمئناً آن سازمان با موفقیت رو به رو خواهد شد. اهمیت به خواسته مشتری موجب جلب رضایت ایشان شده و خریدهای آتی را از سازمان و یا شرکت تضمین می نماید و این یعنی سود بیشتر سهامداران و ذینفعان شرکت وظیفه مدیریت بازاریابی و واحد زیر نظر آن ها گوش فرا دادن به خواسته های مشتریان است و آنچه که در رسیدن به هدف نیاز است فراهم نماید.

در واقع دارائی شرکت زمین ، دفاتر مرکزی ، ماشین آلات ، مواد اولیه ، مواد در جریان ساخت و غیره نمی باشد بلکه دارائی شرکت مشتریان آن است .

در دنیای امروز که مشتریان مترصد تغییر واقعی در کیفیت کالاها هستند شرکتها بایستی بیش از گذشته به کیفیت کالای تولیدی خود اهمیت دهند علاوه بر آن مشتریان نسبت به تحویل به موقع و سریع کالای خریداری شده اهمیت بیشتری قائل هستند. که این مسئله نیز بایستی دور از چشم مدیران قرار گیرد.

براساس آنچه که در ابتدای نگارش ذکر شد ، شرکت آریا کمپرسور بهترین و مهمترین دارائی خود را مشتری می داند و براساس این عقیده ، مشتری درجات سازمانی شرکت آریا کمپرسور تبریز در ردیف اول قرار گرفته است .